Hurtownie elektryczne

Kraków

12 269 42 06

Myślenice

12 272 02 79

Masz pytania?

Nasi eksperci chętnie udzielą Państwu dodatkowych informacji.


Telefonika Przewody i Kable Górnicze

60 lat doświadczeń  w produkcji kabli i przewodów górniczych powoduje, iż dla Klientów jesteśmy zaufanym partnerem. Jako jeden z 5 największych producentów kabli i przewodów górniczych na świecie szczycimy się tym, że z naszych produktów korzystają najlepsi.
W ofercie TELE-FONIKI Kable znajduje się pełen asortyment kabli i przewodów mających zastosowanie w odkrywkowych, otworowych i podziemnych zakładach górniczych.

- kable i przewody górnicze zasilające - do układania na stałe
- kable i przewody górnicze giętkie służące do zasilania urządzeń ruchomych i przenośnych
- przewody szybowe
- górnicze kable telekomunikacyjne i światłowodowe do transmisji danych
 

Kable i przewody górnicze produkowane w zakładach TELE-FONIKI Kable uzyskały certyfikaty bezpieczeństwa w renomowanych jednostkach certyfikacyjnych na świecie, specjalizujących się w ocenie jakości wyrobów stosowanych w przemyśle wydobywczym.
 

Produkowane przez nas kable i przewody górnicze zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić długie, bezpieczne i niezawodne funkcjonowanie pomimo narażenia na m.in.
- wysoką temperaturę
- wilgotność
- uszkodzenia mechaniczne ( ścieranie, zginanie, skręcanie, zgniatanie)
- wybuch metanu
- wybuch pyłu węglowego
- promienie UV
- oleje
 

TELE-FONIKA Kable jest partnerem biznesowym, kótry wie jak i może spenić oczekiwania największych firm na świecie, w tym kopalni i innych firm z sektora górniczego.

Sklep elektryczny KrakówSklep elektryczny MyśleniceSklep elektryczny Kalwaria ZebrzydowskaSklep elektryczny WieliczkaSklep elektryczny DobczyceSklep elektryczny Wadowice Hurtownia elektryczna Kraków Hurtownia elektryczna Myślenice Hurtownia elektryczna Kalwaria Zebrzydowska Hurtownia elektryczna Zubrzyca Górna Hurtownia elektryczna Tuchów Hurtownia elektryczna Wieliczka Hurtownia elektryczna Dobczyce Hurtownia elektryczna Skawina Hurtownia elektryczna Nowy Targ Hurtownia elektryczna Zakopane Hurtownia elektryczna Nowy Sącz Hurtownia elektryczna Bochnia Hurtownia elektryczna Brzesko Hurtownia elektryczna Niepołomice Hurtownia elektryczna Zabierzów Hurtownia elektryczna Rabka Hurtownia elektryczna Limanowa Hurtownia elektryczna Mszana Hurtownia elektryczna Wadowice