Hurtownie elektryczne

Kraków

12 269 42 06

Myślenice

12 272 02 79

Masz pytania?

Nasi eksperci chętnie udzielą Państwu dodatkowych informacji.


Legrand Rozdzielnice elektryczne

Legrand Rozdzielnice elektryczne

Firma Legrand posiada bogatą ofertę rozdzielnic, szaf i obudów dla budownictwa: mieszkalnego, komercyjnego lub przemysłowego.
Wszystkie wyrobu firmy Legran znajdziecie Państwo w naszych hurtowniach w Krakowie i Myślenicach.

ROZDZIELNICE XL³ do 4000 A

System rozdzielnic XL³ został podzielony na 5 grup:
 * XL³ 125
 * XL³ 160
 * XL³ 400
 * XL³ 800
 * XL³ 4000
W nazwie występuje wartość prądu znamionowego głównego wyłącznika . W zależności od grupy rozdzielnic dostępne są wykonania : izolacyjne, metalowe, o stopniu ochrony IP 30 oraz IP 55ROZDZIELNICE MODUŁOWE WNĘKOWE
Pełna oferta modułowych rozdzielnic wnękowych o pojemności od 6 do 144 modułów, do stosowania zarówno w budownictwie mieszkaniowym jak i komercyjnym.  Wysoka jakość i estetyka wykończenia oraz szybki i wygodny montaż to jedne z wielu zalet tych rozdzielnic. W ofercie znajdują się:
 * Rozdzielnice Practibox o 6-12 modułach w rzędzie,

 * Rozdzielnice RWN o 12 modułach w rzędzie,
 * Rozdzielnice Ekinoxe TX o 18 modułach w rzędzie,
 * Rozdzielnice XL³ 160 o 24 modułach w rzędzie.
ROZDZIELNICE MODUŁOWE NAŚCIENNE

Pełna oferta modułowych rozdzielnic naściennych od 2 do 144 modułów. Wygodne w montażu i estetyczne, mogą być instalowane zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i komercyjnym.SZAFY I SZAFKI PRZEMYSŁOWE

Altis, Marina i Atlantic to szeroka oferta szafek i obudów do zastosowania w wielu rozwiązaniach technicznych. Możliwość wyboru obudowy wykonanej z różnego materiału (poliester, metal lub stal nierdzewna) pozwala na ich użytkowanie w każdym, nawet najbardziej niekorzystnym środowisku. Obudowy dostępne są w wersjach ze stopniem ochrony IP55 lub IP66.

AKCESORIA DO OKABLOWANIA SZAF

Złączki elektroinstalacyjne, wyposażenie do prowadzenia i znakowania przewodów, przepusty kablowe stanowią fragment oferty handlowej Legrand skierowanej do przemysłu, budownictwa oraz producentów maszyn i urządzeń.


URZĄDZENIA STERUJĄCE I SYGNALIZACYJNE

Urządzenia sterujące i sygnalizacyjne oraz łączniki krzywkowe są integralnym elementem wyposażenia zarówno rozdzielnic niskiego napięcia jak i szaf przemysłowych. Dzięki modułowej budowie, pozwalają na szybką i łatwą instalację bez konieczności używania specjalistycznych narzędzi.